Makijaż permanentny – Opole

MAKIJAŻ PERMANENTNY

3page_img11

PIĘKNO - HARMONIA - ZDROWIE

Makijaż permanentny jest dla kobiet, które mimo upływu lat zamierzają wyglądać zawsze świetnie, dla Pań z alergią, które nie tolerują kosmetyków kolorowych.

Makijaż permanentny:
brwi MICROBLADING - 700 zł
brwi MICROBLADING + OMBRE - 750 zł
brwi OMBRE, PUDROWE - 800 zł
kontur ust - 500 zł
pełne usta z cieniowaniem - 870 zł
kreska na powiece górnej - 350 zł
kreska na powiece dolnej - 350 zł
kreska górna + kreska dolna - 600 zł

Codziennie patrzysz na doskonałe twarze ludzi na okładkach gazet, na wspaniale wystylizowane aktorki, piosenkarki i prezenterki telewizyjne, zawsze w perfekcyjnym makijażu. Prawdopodobnie podświadomie zastanawiasz się, jak bardzo Ty mogłabyś zmienić swój wizerunek.
Niemal każda kobieta chciałaby u siebie coś zmienić. Często odnajdujemy jakąś skazę w swoim wyglądzie, która nas unieszczęśliwia. Bądźmy szczerzy – która z nas nie chciałaby budzić się z idealnym zarysem brwi, podkreślonymi subtelnie oczami i doskonałym konturem ust? Potrzebujesz więc profesjonalisty, który doradzi Tobie optymalną, subtelnie wyglądającą pigmentację.

Makijażem permanentnym możesz:
- podkreślić kontur ust,
- nieznacznie zmienić ich kolor,
- delikatnie je powiększyć,
- podkreślić, skorygować zarys brwi,
- zrobić kreski na powiekach górnych,
- optycznie zagęścić rzęsy,
- podkreślić oczy kreską dolną

Makijaż permanentny jest dla kobiet, które mimo upływu lat zamierzają wyglądać zawsze świetnie, dla Pań z alergią, które nie tolerują kosmetyków kolorowych, dla kobiet aktywnych, które nie mają czasu i ochoty robić poprawek w ciągu dnia, dla kobiet, które postawiły na wygodę.
Po prostu zawsze masz perfekcyjnie podkreślone brwi, oczy i usta i nie musisz się martwić rozmazanym, mało estetycznym makijażem na pływalni, w saunie czy siłowni.
Wykonanie makijażu permanentnego jest praktycznie bezbolesne dzięki zastosowaniu odpowiedniego środka znieczulającego działającego w danym obszarze skóry nawet dwie godziny po zabiegu.

Usta: Rysujemy kontur ust zgodnie z Twoim życzeniem i dobranym indywidualnie kolorem. Tuszujemy nieregularności i ewentualne ubytki koloru spowodowane np. opryszczką. Efekt będzie Ci się podobał tak, że prawdopodobnie zdecydujesz się na całkowity makijaż jak wiele naszych klientek. Żadnej rozmazanej szminki i nigdy więcej poprawiania konturu ust po jedzeniu, ćwiczeniach lub pocałunkach. Twoje usta będą zawsze piękne w każdej sytuacji.

Brwi: Są architektem twarzy od ich kształtu bardzo wiele w twarzy zależy. Niestety są często nierówne, przerzedzone albo za cienkie, spowodowane np. przesadną epilacją. Barwienie henną to krótkotrwałe rozwiązanie. Nowym rozwiązaniem jest pigmentacja, która pozwoli Ci cieszyć się długotrwale indywidualnie dobranym kolorem i kształtem brwi. Dzięki różnym technikom pigmentacji (technika kompaktowa, włos po włosie, ręczna metoda makijażu) możemy uzyskać naturalnie wyglądające, znów gęste brwi.
N O W O Ś Ć - Makijaż permanentny brwi ręczną metodą piórkową.

Makijaż permanentny wykonany metodą piórkową pozwala na zupełne rekonstruowanie i uzupełnianie włosów brwi,
gwarantuje bardzo naturalny wygląd, uzyskany pojedynczy włos brwi tą metodą jest jak naturalny, bardzo cienki i trwały
metoda ta zapewnia krótszy czas wykonania zabiegu
po zabiegu obrzęk jest minimalny
makijaż ten zapewnia nam bardzo krótki czas gojenia

Metoda ta ze względu na swoją naturalność i wiele zalet samego zabiegu cieszy się bardzo dużą popularnością w USA oraz w krajach Europy.

Kreski na powiekach: Pigmentacja górnej i dolnej powieki czyni oko bardziej wyrazistym. Możesz wybierać między delikatnymi punktami w górnych rzęsach, które optycznie je zagęszczą i podkreślą spojrzenie lub grubszymi, bardziej widocznymi kreskami jeżeli wolisz bardziej wyrazisty makijaż. Polecamy szczególnie przy rzadkich rzęsach. Cieniowana lub bardziej wyrazista kreska na powiece dolnej może optycznie powiększyć i „otworzyć” oko. Kreski na powiekach są najczęściej wykonywanym elementem makijażu.
Zabiegi wykonujemy nowoczesnym aparatem oraz piórem ze sterylnymi modułami, które zawsze otwierane są w Twojej obecności. Chcemy byś była pewna że nie grozi Ci przy zabiegu żadne zakażenie. Zapewniamy Cię o naszej najwyższej dbałości o higienę wykonywanych zabiegów.

Makijaż wykonuje kosmetolog z kilkuletnim stażem, stylistka makijażu permanentnego.

ssrodek_Kosmetyczka-Opole_sm

USUWANIE TATUAŻY I MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

Tattoo Remover Rejuvi jest to metoda nowoczesna, skuteczna, tańsza i mniej bolesna od zabiegów laserowych. Dodatkowym atutem tej metody jest to, że niedziała wybiórczo, nie ma różnicy czy wybarwia się kolor czerwony, zielony, niebieski czy czarny. Tattoo Remover polega na ekstrakcji tatuażu lub makijażu permanentnego, która została tak zaprojektowana aby całkowicie usunąć tatuaż lub makijaż permanentny.
Jest to bezpieczna substancja chemiczna, której aplikacja odbywa się w podobnej formie jak wykonanie zabiegu tatuażu lub mikropigmentacji. Jego zadaniem jest absorpcja pigmentu na powierzchnię skóry, skumulowanie go w postać strupa i przeprowadzenie skóry przez proces pełnej regneracji.
Długość terapii uzależniona jest od wielkości tatuażu.
Skuteczność nowej metody usuwania tatuażu jest szacowana na 92%.
Zabieg został dokładnie zbadany, opracowany i sprawdzony przez ponad dziesięć lat.
Od ośmiu lat jest stosowany z powodzeniem na całym świecie.

kosmetyczka Opole - salon kosmetyczny

kosmetyczka - Opole - salon kosmetyczny